Dla małżeństw

Kurs Zachariasz i Elżbieta (SNE św. Marka w Stryszawie) - Para wspaniałych małżonków, na której opieramy cały kurs, są to osoby, które będą uczyły nas jak odbudować jedność w życiu małżeńskim, jak odnowić dialog by na nowo chcieć się nie tylko słuchać, ale przede wszystkim rozumieć. Jeśli wasze małżeństwo przeżywa chwile ciszy i oddalenia od siebie - nie czekajcie na śmierć jedności, lecz podejmijcie wspólne odbudowanie więzi i przyjedźcie na kurs.

Kurs Elkana i Anna (SNE św. Marka w Stryszawie) - To para małżeńska, która mimo różnych trudnych sytuacji, braku dzieci nigdy nie przestała się kochać. Co było sekretem ich wiecznej miłości? Odpowiedź jest w tym kursie. Jak odświeżyć miłość, która pokryta została kurzem życia albo zniszczona wieloma burzami? To wszystko w tym pięknym czasie. Potrzebujecie nowego zakochania w sobie, to wystarczy jeden krok - decyzja przyjazdu.

Kurs Jakub i Rachela (SNE św. Marka w Stryszawie)
- Z chwilą, gdy zawarliście sakrament małżeństwa, Bóg postawił Was na wspólnej drodze, byście szli nią razem z Nim. Ten kurs pozwoli Wam spojrzeć z nieco innej perspektywy na dar tej drogi. Czas ten może Was nauczyć w nowy sposób przezwyciężać trudności dnia codziennego i podobnie jak Jakub i Rachela w miłości i cierpliwości oczekiwać na błogosławieństwo, które Bóg ma dla każdego małżeństwa.

Weekend dla małżeństw (SNE śś. Cyryla i Metodego w Bielsku-Białej) - Czy chrześcijańskie małżeństwo jest skazane na nudę? Czy Bóg ma dla katolickiego małżeństwa same nakazy? Czy seksualność w małżeństwie katolików jest nudna? Jak zacząć żyć pełnią życia małżeńskiego? Jaki jest Boży plan dla mojego małżeństwa? Czy jesteśmy poślubieni Jezusowi Chrystusowi? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi na tym kursie.

Kurs Wspólna droga (SNE „Zacheusz” w Cieszynie) - Ten kurs pomaga odbudować jedność w życiu małżeńskim przez odnowienie dialogu, by na nowo chcieć się nie tylko słuchać, ale przede wszystkim rozumieć. Jeśli wasze małżeństwo przeżywa chwile ciszy i oddalenia od siebie – nie czekajcie na śmierć jedności, lecz podejmijcie wspólne odbudowanie więzi i przyjedźcie na kurs.

Kurs Być darem (SNE „Zacheusz” w Cieszynie) - Droga do szczęścia. Ten kurs jest dla osób pragnących żyć, na co dzień błogosławieństwami oraz chcących samemu stać się błogosławieństwem dla innych. Chcesz być chrześcijaninem pełnym nadziei i radości to kurs ten jest dla ciebie.

Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31