Dla kobiet

Kurs Oblubieniec (SNE św. Barnaby w Poznaniu) - "Powstań, przyjaciółko ma, piękna ma i pójdź!" (Pnp 2, 10) Kurs Oblubieniec skierowany jest do kobiety każdego powołania i w każdym wieku! Zapraszamy Cię, Siostro na niezwykłe spotkanie z Jezusem! Będzie to czas intymnego obcowania z Oblubieńcem, w którym Pan chce upomnieć się o Twoje kobiece serce i nadać nowe znaczenie Twojemu życiu, oraz powołaniu. Jeśli potrzebujesz chwili zatrzymania i odnalezienia oblubieńczej relacji z Jezusem, to jest to kurs dla Ciebie. Razem przyjrzymy się każdemu powołaniu, oraz poznamy zagrożenia, które czyhają na kobiecą duszę, wrażliwość, uczucia i psychikę. Wierzmy, ze będzie to czas uwolnienia naszych serc ku miłości. Przygotowałyśmy na ten czas wiele niespodzianek, które pomogą Ci spotkać prawdziwego Jezusa w Tobie samej.

Kurs Estera (SNE św. Marka w Stryszawie) - Kurs ten jest jednym z trzech przeznaczonych tylko dla kobiet. Estera jest pierwszym z nich, na którym można podjąć wiele ważnych decyzji czy kroków tak, aby mieć siłę spotkać się twarzą w twarz ze swoim największym problemem. Często jest to zraniona przeszłość, która w nas nadal żyje. Wszystko będziemy czynić po to, by stać się wolną kobietą.

Kurs Rebeka (SNE św. Marka w Stryszawie) - Kurs ten skierowany jest do kobiet, które chcą stać się szczęśliwe poprzez własne decyzje i zdrowe spojrzenie na siebie. Kurs ukazuje dary jakie posiadamy i o które musimy się same zatroszczyć. Czas tego kursu jest czasem odkrywania swojej wartości aby żyć jako kobieta szczęśliwa

Kurs Samarytanka (SNE św. Marka w Stryszawie) - To trzeci kurs dla kobiet, który pomaga każdej z nas stać się prawdziwą królową przez odkrycie w sobie piękna.

Kurs Kobieta w Biblii (SNE śś. Cyryla i Metodego w Bielsku-Białej) - Kurs jest skierowany do wszystkich kobiet, które zadają sobie pytania o sens i cel w życiu, jak również dla tych, które doświadczyły zranień i borykają się z cieniami przeszłości oraz tych, które świadomie pragną przeżywać swoją kobiecość i nadać temu wymiarowi życia nową jakość.
Tematyka kursu dotyka wielu przestrzeni życia w odniesieniu do kobiecości, przez co propozycja, którą niesie kurs ma wymiar uniwersalny - nie ogranicza się w żaden sposób do wieku, sytuacji życiowej uczestniczek. Kurs jest skierowany dla wszystkich kobiet, czyli dla tych, które żyją w relacji z Bogiem, dla tych, które dar wiary utraciły, a także tych, którym rzeczywistość Ewangelii jest obca.

Pn Wt Sr Cz Pt Sb N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31